Asistent manager

IBS Credit Control SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Arhivarea documentelor, electronic si in format fizic
• Indeplineste activitatile zilnice de secretariat
• Preia si directioneaza apelurile telefonice
• Asigura protocolul in cadrul intalnirilor
• Asigura transmiterea documentelor prin posta, curier, fax, e-mail
• Elaboreaza si redacteaza documentele si situatiile cerute de management
• Administreaza corespondenta zilnica emisa si primita (e-mail, fax, posta)

CERINTE

• Studii superioare
• Cunostinte foarte bune de operare MS Office - Word, Excel, Outlook, navigare internet etc.
• Cunostinte medii de limba engleze
• Abilitati de organizare, comunicare si relationare
• Capabila sa lucreze bine in echipa, dar si independent
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor
• Atentie catre detalii
• Abilitate de a invata lucruri noi
• Responsabilitate, punctualitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv cu posibilitatea de marire
• Mediu de lucru placut, echipa tanara
• Posibilitatea de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul societatii

Va rugam sa transmiteti CV (plus foto)

IBS este prima companie locala care ofera in principal servicii integrate de consultanta juridica (prin avocatii IBS) si fiscala. Misiunea noastra este de a oferi clientilor servicii de consultanta profesionale si de a aduce valoare adaugata afacerilor lor. Suntem intru totul dedicati ideii de parteneriat si de performanta.