Asistent Manager

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va realiza interfata intre firma si mediul exterior, realizand, printre altele, urmatoarele:
- Preluarea, sortarea, inregistrarea si inmanarea corespondentei si a legaturilor telefonice;
- Lucrul cu copiatorul, faxul, scannerul;
- Actualizarea si realizarea diverselor situatii solicitate.

CERINTE

- Cunoasterea foarte buna si experienta in lucru cu pachetul MS Office (programul Microsoft Excel reprezinta o cerinta obligatorie).
- Cunostinte de limba engleza (de preferinta avansat)
- Capacitate de lucru in echipa
- Capacitate de concentrare
- Bun spirit organizatoric
- Rezistenta la stres si la program variabil
- Capacitate mare de asimilare
- Prezinta avantaj cunostiintele de IT
- Prezinta avantaj cunostiinte si/sau abilitati tehnice.
- Domiciliu in BUCURESTI

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a invata intr-un mediu dinamic
- Posibilitatea de a creste odata cu firma
- Mediu de lucru profesional.

Executam tubulatura metalica pentru sistem de ventialatie si aer conditionat, si distribuim utilaje folosite in industria HVAC.