Asistent Manager Bucuresti

ORTOPEDICA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
• Capacitate de a respecta termene limita;
• Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
• Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
• Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
• Preluarea si directionarea apelurilor telefonice (call center);

CERINTE

• Studii superioare;
• Experienta pe un post similar minim 2 ani;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant;
• Bonuri de masa.

Fondata in anul 2001, S.C. ORTOPEDICA SRL este un principal producator si furnizor de dispozitive medicale pe piata romaneasca. Cresterea si puterea numelui ORTOPEDICA se bazeaza pe un scop foarte simplu: acela de a oferi oamenilor mai multa mobilitate si independenta - un scop posibil astazi datorita tehnologiei utilizate de specialistii nostri. www.ortopedica.ro