Asistent Manager

Scoala de Muzica BRIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Participa la organizarea si planificarea activitatii din cadrul Scolii de muzica BRIO;
- Asigura sprijinul logistic profesorilor pentru organizarea cursurilor in conditii calitative superioare;
- Deruleaza activitatile de birou solicitate de manager.

CERINTE

- Cunostinte in utilizarea Word si Excel;
- Cunostinte in utilizarea emailului, retelelor de socializare;
- Capacitate de comunicare empatica;
- Spirit de organizare si adaptare la situatii noi;
- Varsta cuprinsa intre 23-28 ani.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

Scoala de Muzica BRIO este o institutie privata de educatie muzicala situata in centrul municipiului Bucuresti, care organizeaza pentru copii, adolescenti si adulti, in limba romana si limba engleza, lectii de pian, chitara, vioara, canto, violoncel, flaut, saxofon, tobe, muzica de camera, precum si workshop-uri de teoria muzicii, istoria muzicii, psihologia muzicii, armonie, educatie muzicala, tabere de muzica, compozitie si cor.
Scoala de Muzica BRIO - www.lectiimuzica.ro