Asistent Manager

UCMR-ADA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele sarcini/responsabilități:
- Administreaza adresa de e-mail a Directorului General informandu-l pe acesta de corespondenta primita si formuland la indicatiile sale raspunsuri la solicitari
- Notează programările întâlnirilor Directorului General şi urmăreşte respectarea acestora;
- Păstrează legătura permanentă între Directorul General si salariati;
- Prezintă informaţiile care îi parvin Directorului General
- Difuzează informaţiile primite de la Directorul General către persoanele vizate.
- Mentine relatiile si comunica eficient cu toate departamentele
- Asigura protocolului in cadrul intalnirilor Directorului General;
- Redacteaza documente ca ordinea de zi pentru adunarile Consiliului Director, fise de post pentru salariati, decizii, adrese societati, etc
- Tine evidenta Mandatelor de Gestiune pentru Membri
- Arhiveaza documente atat fizic cat si digital
- Alte activităţi pentru atingerea obiectivelor instituţiei.

CERINTE

Cerințe:
- Absolventă studii superioare, preferabil Drept
- Foarte organizata, atenta la detalii
- Atentie distributiva ridicata
- Cunoștinte PC (pachetul MS Office);
- Buna utilizare a aparaturii de birou (fax, copiator, scanner)
- Relatii interpersonale si abilități de comunicare excelente;
- Persoana prezentabilă, ordonată, serioasă, punctuală;
- Bune abilitati de planificare si organizare;
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix motivant (contract de munca)
- Tichete de masa
- Mediu de lucru agreabil