Asistent Manager

SC INAV SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de suport si asistenta managerului, in bunul mers al companiei;
- Managementul relatiei si asigurarea corespondentei scrise (romana si engleza) si telefonice, cu furnizorii, clienti si parteneri;
- Gestionarea agendei zilnice a managerului si informarea in timp util a superiorului asupra activitatilor programate;
- Participarea la sedinte si intocmirea minutelor;
- Aasigurarea serviciilor de protocol;
- Organizarea detaliilor legate de deplasarea managerului in delegatii (bilete de avion, cazare, restaurant);
- Gestionarea fluxului de documente din cadrul societatii;
- Realizarea de traduceri din romana in engleza si din engleza in romana
- Efectuarea de deplasari in Bucuresti la divesi furnizori, clienti si parteneri;
- Elaborarea de materiale de comunicare/promovare, anunțuri, articole tehnice, broșuri, obiecte promotionale , concepe si realizeaza newsletter-e;
- Realizarea de prezentari si rapoarte in Power Point;
- Contributie la creșterea gradului de vizibilitate al companiei pe piata din România;

CERINTE

- Persoana dinamica, cu aptitudini excelente de comunicare, organizare, capabila sa lucreze atat independent cat si in echipa;
- Abilitati foarte bune de analiza si sinteza;
- Gandire analitica;
- Persoana atenta la detalii;
- Utilizator cu experienta avansata al programelor Microsoft Excel, Corel Draw / Photoshop;
- Experienta in web design si administrare pagini web;
- Cunoasterea limbii engleze, nivel avansat;
- Studiile superioare finalizate de marketing si comunicare;
- Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati continue de dezvoltare;
- Pachet salarial motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Institut de cercetare - dezvoltare