Asistent Manager

SC NOX International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-asistenta acordat managementului in relatiile cu clientii privati sau autoritati publice, atunci cand este necesar
-stabilirea si mentinerea contactelor necesare cu expertii si colaboratorii societatii
-pregatire, organizare si suport pentru misiunile locale si internationale ale expertilor societatii
-asistenta in activitati de interpretare, traducere, reuniuni, etc precum si in sarcini administrative, dupa caz
-participarea la reuniuni tehnice, intocmirea de minute, pregatirea de note si inregistrari sumare, dupa caz
-asistenta acordata managementului societatii, incluzand activitatile standard de secretariat
-activitati de arhivare, inregistrare, preparare si urmarire corespondenta
-organizarea agendei pentru Directorul General al societatii

CERINTE

-Studii superioare
-Cunostinte avansate de limba engleza si limba franceza vorbit si scris. Abilitati deosebite in traducerea documentelor
- Traducator autorizat -preferabil (engleza)
- Persoana organizata
- Capacitate de tratare simultana a sarcinilor
- Experienta de lucru in echipe internationale- poate reprezenta un avantaj
- Persoana comunicativa si cu abilitati de lucru in echipa
- Cunostinte foarte bune in utilizarea calculatorului (MS Office, Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic
 Colectiv tanar si profesionist
 Proiecte de anvergura din domenii diversificate
 Oportunitati de lucru in mediu international