Asistent manager

Green house project

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este un post pentru o persoana dornica sa invete si careia ii plac provocarile ,activa,dinamica ,harnica, comunicativa
Descriere :
- redactează si transmite oferte comerciale partenerilor precum si alte documente ( ex .contracte ,anunturi , facturi s.a )
 stabilește programul de întâlniri cu partenerii
 preia spre prelucrare si raspuns o parte din corespondența conducerii
 urmărește implementarea proiectelor aflate în derulare si se implica in intocmirea documentatiei pentru cele noi
 alte activități ce țin de munca de asistent(ă)

CERINTE

Cerinte
- Cunostinte foarte bune operare PC, rutina si viteza de lucru PC:( Word, Excel)

-Limba engleza nivel avansat, conversatie bine.
- Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare,dornica sa invete lucruri noi
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- Studii :superioare economice / administrative
- Persoana atenta la detalii in intocmirea contractelor si a celorlalte documente,
- Disponibilitate pentru program prelungit cand este cazul

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare personală şi profesională
- Salariu decent / bonusuri corelate cu performanta