Asistent Manager

SC Kanlux Ligting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de contabilitate primara;
- intocmirea si editarea diverselor documente;
- activitati specifice de secretariat;
- preluarea si gestionarea apelurilor telefonice;
- primeste, ridica si livreaza corespondenta;
- organizarea diverselor activitati administrative si de protocol;

CERINTE

- studii superioare;
- cunostinte limba engleza;
- atitudine puternic pro-activa, persoana serioasa si corecta;
- abilitati de comunicare si relationare;
- cunostinte de operare MS Office,Outlook;
- experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv si motivant;
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica, aflata in plina dezvoltare;

Kanlux este una dintre cele mai importante companii din industria de iluminat din Polonia, avand o experienta de 26 de ani in domeniu.
Oferim clientilor nostri o gama vasta de solutii de iluminat inovative care sunt grupate in jurul a sase categorii de produse: iluminat arhitectural, iluminat de exterior, iluminat de interior, surse de lumina, precum si o gama de accesorii complementare si echipamente modulare. Monitorizam in mod constant tendintele globale precum si tehnologiile moderne, astfel produsele nou aparute sunt supuse unor proceduri de testare stricte.