Asistent Manager

Telcor Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asistarea managerului general in activitatea sa zilnica;
- efectueaza activitati administrative in scopul eficientizarii timpului de lucru al directorului;
- primirea, tinerea evidentei si repartizarea corespondentei in cadrul firmei;
- efectuarea unor lucrari de specialitate: organizarea si actualizarea unor situatii redactarea unor materiale de corespondenta, pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta;
- asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei, tinerea evidentei apelurilor telefonice si solicitarilor directe;
- tehnoredactarea documentelor, clasarea si tinerea evidentei stricte a acestora;
- propune masuri de imbunatatire a activitatii administrative si implementeaza schimbarile aprobate de managerul general;
- centralizarea datelor si intocmirea de rapoarte specifice, grafice.

CERINTE

- absolvent studii superioare;
- limba engleza nivel avansat;
- obligatoriu cunostiinte avansate WORD, EXCEL, POWER POINT, MICROSOFT OUTLOOK;
- aptitudini de comunicare orala si scrisa;
- aptitudinea de a lucra cu documente;
- planificare si organizarea operatiilor si activitatilor;
- respectarea instructiunilor orale si scrise;
- punctualitate, atentie la detalii, spirit de observatie dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

- carte de munca;
- pachet salarial motivant;
- oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale.

Companie romaneasca, specializata in transmisii de date, furnizare servicii de comunicatii, acces internet si telefonie.