Asistent Manager

Beeds Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea de rapoarte specifice, prezentari si oferte;
- contabilitate primara (contracte, facturi, chitante, internet banking)
- elaborarea si redactarea documentelor cerute de management;
- administrarea documentelor intrate sau iesite din firma;
- administrarea imaginii online a firmei;
- preluarea apeluri telefonice;
- mentinerea relatiilor cu clientii - dezvoltarea unui sistem de follow-up;
- emiterea documentelor necesare expedierii coletelor, ambalare si expediere comenzi;

CERINTE

- persoana pozitiva, dinamica, cu un simt al responsabilitatii dezvoltat;
- abilitati excelente de comunicare, prioritizare si organizare;
- capacitatea de gestionare a mai multor sarcini simultan;
- cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
- cunostinte foarte bune de operare PC si pachetul Office;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix,
- Participarea la cursuri de specializare

Beeds Media este un centru de training pentru dezvoltare personala si profesionala ce pune in prim plan cursantul si nevoile acestuia de dezvoltare, oferindu-i acces la solutii reale de angajare intr-un mediu dinamic si plin de provocari.