Asistent Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de import si distributie produse sanitare, in plina dezvoltare pe piata romaneasca si internationala angajeaza Asistent Manager cu experienta si devotament.

Responsabilitati:

- Aplicarea cunostintelor de contabilitate primara;
- Actiuni specifice activitatilor de arhivare si gestiune;
- Evidenta cheltuielilor lunare, realizarea de raportari in excel pe baza analizei acestor cheltuieli;
- Conducerea si organizarea diverselor activitati administrative si de protocol;
- Inregistrarea documentelor emise sau destinate companiei
- Inregistrarea si intocmirea actelor pentru diferite institutii ale statului
- Redactarea documentelor si a rapoartelor solicitate
- Clasarea documentelor si evidentierea acestora
- Organizarea agendei managerului general
- Contacte telefonice, redactarea pe computer si tiparirea la imprimanta a tuturor documentelor interne ale firmei: contracte , situatii de plata, adrese, fax-uri, etc.
- Redactare corespondenta interna si externa (fax, memo, e-mail, note interne, etc.), in limba romana cat si in limba engleza;

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat
- cunoasterea altor limbi straine reprezinta avantaj
- operare pachet Office (avansat)
- spirit organizatoric
- atenţie distributivă
- responsabil
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- abilitate de a invata lucruri noi
- dorinta de a creste pe plan profesional

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului .