Asistent Manager

SC MEDICAL FINANCE PROJECTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura fluxul de comunicare (verbala si scrisa) intre departamentele companiei dar si intre Managerul General si ceilalti angajati ai companiei;
• Desfasoara activitati de receptive - secretariat si asistenta a Managerului General, totodata acordand suport pentru departamantele: administrativ, logistica, vanzari;
• Preia şi efectueaza legaturi si convorbiri telefonice;
• Primeste si distribuie corespondenta;
• Asigura indosarierea documentelor;
• Transmite /primeste fax-uri si e-mail-uri;
• Tine agenda intalnirilor cu clientii, pentru Directorul General;
• Permite/Opreste accesul persoanelor la Directorul General in functie de instructiunile primite;
• Furnizeaza diverse informatii, la cerere (taxi, restaurante, mersul trenurilor, etc.);
• Multiplica documentele conform cerintelor;
• Primeste si directioneaza in firma clientii şi vizitatorii;
• Asigura activitate de protocol pentru clienti si vizitatori;
• Organizeaza si supravegheaza activitatea de curierat;
• Inregistreaza orice document care intra / iese din firma;
• Organizeaza livrarea si se asigura de primirea facturilor de catre client.

CERINTE

• Minim 6 luni experienţă intr-o poziţie similară (administrativ , vanzari , contabilitate primara);
• Studii superioare (finalizate sau in curs; de preferat de profil economic sau tehnic)
• Cunoştinţe foarte bune de limba engleză scris /vorbit fluent;
• Abilitati de lucru cu PC:
o Word nivel foarte bun
o Excel nivel bun
o Power Point nivel de baza
o Outlook nivel foarte bun

• Abilităţi de lucru cu aparatura de birou: telefon, fax, imprimanta, scanner;
• Atentie la detalii, rigoare;
• Orientare către client;
• Persoana energica, entuziasta, vesela, usor adaptabila
• Capacitate de incadrare in termene;
• Foarte bune abilităţi de comunicare;
• Capacitate de invatare si dorinta de dezvoltare (afirmare/promovare in companie).

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de lucru excelente si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist.

Medical Finance Projects este o companie specializata in consultanta, integrare si finantare pentru proiecte medicale private si publice din Romania si strainatate.