Asistent Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam sa angajam asistenti manageri pentru TOATE ORASELE in vederea atingerii obiectivelor companiei.
Responsabilitati:
- Ofera suport si se implica in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare;
- Gestioneaza contractele cu clientii si furnizorii Companiei;
- Intocmeste si raspunde de corespondenta de afaceri;
- Tine evidenta si actualizeaza permanent lista colaboratorilor companiei cu toate datele de contact;
- Primeşte persoanele din afară (clienţi, parteneri de afaceri etc.) si se asigura de buna desfasurare a intalnirii acestora cu managerul general;
- Propune modificari si ofera solutii pentru imbunatatirea activitatii;
- Emite si transmite rapoartele solicitate de catre Managerul General;
- Fluidizeaza comunicarea intre Managerul General si angajatii companiei;
- Raspunde de repartizarea informaţiilor dinspre management către toate departamentele firmei, precum şi în sens invers.

CERINTE

- Experienta pe un post similar de min.1 an;
- Excelente abilitati de organizare si planificare a agendei;
- Persoana motivata sa lucreze la un nivel profesionist cu dorinta de dezvoltare profesionala;
- Capacitatea sa lucreze respectand termene limita;
- Abilitatea de a organiza si gestiona mai multe proiecte simultan;
- Atentie concentrata si distributiva;
- Rezistenta la stres;
- Cunostinte foarte bune de Office;

BENEFICII OFERITE

program de lucru full-time
nivel salarial atractiv
posibilitatea de a lucra direct cu directorul general al firmei