Asistent Manager

WINLOG EST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentarea in relatiile cu diversi parteneri interni si externi.
- centralizare date
- inregistrare si distribuire corespondenta;
- redactare documente si mailuri;
- intocmire rapoarte;
- planificare si organizeazare sarcini zilnice;
- triere, sortare si arhivare documente;
- asigurarea fluxului informational intre societate si clienti cat si intre alte compartimenete structurale ale societati;
- asistarea directorul in probleme de comunicare si probleme administrative;

CERINTE

- rezistenta la stres, capacitate prelungita de lucru, dinamism;
- abilitati de comunicare cu clienti (publici si privati);
- fire independenta, organizata, cu responsabilitate si integritate;
- capacitate de evaluare si de rezolvare a problemelor;
- managementul timpului si al prioritatilor;
- abilitati de comunicare, negociere;
- meticulozitate, atentie la detaliu;

- Absolvent studii superioare
- Experienta minim 3 ani
- Cunostinte de limba franceza la nivel avansat;
- Cunostinte solide de operare PC: Ms.Office;.