Asistent Manager

Centrul European de Despagubiri

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Administrarea biroului si indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
Mentinerea contactului cu clientii
Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
Pregatirea analizelor si a rapoartelor
Implicarea in activitatile de marketing
Organizarea si planificarea calendarului si a intalnirilor
Coordonarea deplasarilor si a cursurilor

CERINTE

Limba engleza scris/vorbit
Cunostinte bune operare PC MSOffice (WORD, EXCEL,PowerPoint etc), navigare internet
Flexibilitate, disponibilitate in eventualitatea unui program prelungit
Creativitate, persoana dinamica
Dorinta de a colabora pe o perioada indelungata
Comunicativitate
Carnet de conducere categoria B va fi un avantaj

BENEFICII OFERITE

Un post sigur in cadrul firmei cu o pozitie stabila pe piata
Posibilitati nelimitate de dezvoltare profesionala in cadrul firmei
Atmosfera de lucru placuta

Centrul European de Despagubiri cu sediul principal in Bucuresti este una dintre cele mai mari firme din Romania care asigura consultanta juridica si financiara persoanelor vatamate in urma accidentelor rutiere, dar si a apropiatilor acestora, pentru obtinerea despagubirilor si a altor privilegii rezultate in urma daunei. Detine centre in Polonia, Cehia, Slovacia si Ungaria. Datorita dezvoltarii rapide, cautam candidati pentru postul de: Asistent Manager