Asistent Manager

Andreina IFG Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza documentele contabile primare
- Asigura inregistrarea si distribuirea corespondentei primite, precum si transmiterea corespondentei catre exteriorul companiei
- Mentine actualizata agenda Directorului General
- Pregateste sedintele si intalnirile personalului companiei
- Efectueaza deplasari in interes de serviciu, in vederea asigurarii suportului necesar in timpul negocierii contractelor companiei.

CERINTE

- Persoana tanara, cu aspect fizic placut
- Cunostinte de operare pachet MS Office (in special Outlook, Powerpoint, Word si Excel)
- Fire comunicativa, sociabila, care poate stabili usor relatii cu persoanele din jur
- Open minded, capabila sa isi asume oportunitatile
aparute
- Responsabila si stapana pe sine
- Dispusa la deplasari in tara si in strainatate.
- Dispusa la program de lucru prelungit

BENEFICII OFERITE

Diurne substantiale pentru deplasarile in tara si in strainatate

Andreina IFG Impex ofera servicii de intretinere corporala, la cel mai inalt nivel.