Asistent Logistica

MPLI intreprindere individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, intreprinzator, perspicace, si sa intruneasca urmatoarele cerinte:
-sa cunoasca Bucurestiul
-experienta in domeniu nu este necesara dar constituie un avantaj
-obligatoriu carnet de conducere categoria B si experienta in condus de minim 1 an
-sa posede abilitati tehnice
-operare calculator; cunostinte Photoshop - constituie un mare avantaj
- studii superioare sau in curs

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Aprovizionare cu marfa de la furnizori, conform comenzilor venite de la departamentul de Vanzari
Livrare comenzi la clienti
Responsabil de masinile firmei (revizii, ITP etc.)
Responsabil pentru intocmirea coletelor in vederea livrarii acestora in tara.
Dezvoltarea relatie cu furnizorii si potentialii clienti
Coordonarea activitaii de logistica din cadrul companiei, intocmire statistici.
Suport web pentru clienti si colectiv.

Companie specializata in implementarea proiectelor de telecomunicatii avansate si a retelelor convergente de date. Comercilizare produse telecom si IT.