Asistent jurist

Steilmann SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Editare dupa dictare si copiere dupa text cu rapiditate si corectitudine
- Pregatire mapa instante
- Inregistrare corespondenta expediata/primita
- Diferite comisioane

CERINTE

- Studii medii
- Operare PC Word, Excel la nivel ridicat - tastare blind
- Experienta de minim 2 ani

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

Compania STEILMANN detine cea mai mare retea de retail din Romania in domeniul confectiilor. De la primul magazin deschis in Romania in anul 1994 si pana in prezent, numarul magazinelor STEILMANN a depasit 60 in intreaga tara si in tarile vecine (cu o suprafata totala de vanzare de peste 6.200 mp), compania concentrandu-si eforturile spre extinderea retelei de vanzare, extindere care vizeaza atingerea unui numar de 80 de magazine.
Compania STEILMANN ROMANIA recruteaza in prezent candidati pentru pozitia de Asistent Controlling in cadrul departamentului Controlling.