ASISTENT INGINER VANZARI

VDR&SERVICII srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu clientii existenti si asigurarea suportului tehnic necesar
- preluarea cererilor de oferta
- intocmirea ofertelor comerciale cu respectarea cerintelor tehnice
- finalizarea comenzilor/ contractelor
- contactarea telefonica a clientilor potentiali
- administrarea bazei de date

CERINTE

- student in cadrul Facultatii de Inginerie Electrica, Electronica, Mecanica
- experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)
- personalitate automotivanta, energica, flexibila
- persoana matura, disciplinata, organizata
- dinamism si spirit de initiativa
- cunostinte tehnice
- abilitati de comunicare si negociere
- capacitate de lucru in echipa, de invatare si dezvoltare
- engleza sau germana mediu - avansat
- permis categoria B, fara evenimente

BENEFICII OFERITE

- programul de lucru este de 4 - 5 pe zi si se va stabili de comun acord in functie de orarul de la facultate
- training de specialiate
- mediu de lucru profesionist
- salariu motivant + comision
- perioada de proba este de 3 - 6 luni
- angajarea are loc de baza de contract individual de munca

Compania activeaza in domeniul componentelor de automatizari.