Asistent in brokeraj

EUL BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

administreaza si dezvolta portofoliul de clienti si parteneri in vederea promovarii si vanzarii produselor de asigurare,
- negociaza si incheie contracte de brokeraj
- identifica nevoile de asigurare ale clientilor si se implica activ in relatia cu clientii,
- ofera consultanta si asistenta clientilor pentru rezolvarea problemelor aparute pe durata derularii contractelor de brokeraj.
- intocmeste periodic rapoarte de activitate.

CERINTE

- are capacitate de a asimila cunostinte in termen scurt
- este o persoana dinamica, inteligenta, prezentabila si responsabila,
- are abilitati excelente de comunicare , negociere, prezentare, relationare
- studii medii/universitare;
- are atitudine proactiva, spirit intreprinzator, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- are disponibilitate pentru munca de teren
- experienta in vanzari constituie un avanta

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv corelat cu performanta, sistem performant de comisionare,
- training gratuit,
- program de lucru flexibil
- posibilitati reale de avansare in cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

Broker de asigurare