Asistent Gestiune- comert national cu materiale electrice (Tunari/Ilfov)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incarcare descarcare marfa ;
- Pregatire comenzi;
- Ambalare/Etichetare marfa;
- Experienta in domeniu constituie avantaj;
- Organizeaza depozitarea produselor;
- Participa la inventarieri periodice;
- Sanse de promovare .

CERINTE

- Disponibilitate pentru efort fizic sustinut;
- Disponibilitate pentru a invata produsele companiei;
- Abilitate pentru a lucra in echipa;
- Persoane responsabile, ordonate, atente la detalii;
- Experienta pe un post similar reprezinta avanataj;
- De preferat din zona Tunari-Ilfov.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Masa de pranz asigurata;
- Transport asigurat .

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.