ASISTENT DIVIZIE - Oportunitatea dezvoltarii cariere in marketing

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera informatii corecte si concrete cu privire la pozitionarea produselor diviziei in piata;
- cerceteaza si analizeaza cererea de produse din piata;
- ofera informatii cu privire la introducerea sau eliminarea anumitor produse din portofoliul companiei;
- analizeaza si interpreteaza rapoarte de cercetare de marketing;
- identifica cauzele probabile ce genereaza frana sau blocajele in vanzare;
- propune modalitati de impulsionare a vanzarilor;

CERINTE

- absolvent(a)de studii superioare, in domeniul marketing-ului;
- experienta in marketing constituie avantaj;
- cunostinte in realizarea cercetarilor de marketing;

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial atractiv;
- Training;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!