ASISTENT DIRECTOR TEHNIC

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea derularii agendei zilnice a Directorului Tehnic;
Implementarea procedurilor activitatii service&piese de schimb;
Intocmirea rapoartelor specifice activitatii service&piese de schimb;
Monitorizarea derularii contractelor de intretinere si reparatii;
Urmarirea derularii activitatii de garantii la nivelul concesiunilor, precum si decontarea acestora;
Actualizarea bazelor de date clienti;
Urmarirea derularii colaborarii cu societatile de asigurari;
Monitorizarea realizarii campaniilor de modernizare;
Urmarirea rapoartelor de satifactie a clientilor si participarea activa la implementarea actiunilor corective.

CERINTE

Absolvent de studii superioare, specializarea Autovehicule Rutiere;
Cunostinte de operare PC;
Permis de conducere categoria B;
Experiena in domeniu 1 an.
Abilitati de coordonare si organizare a activit¿tilor specifice;
Orientare spre satisfac¿ia clientilor;
Abilitati inter-relationale;
Rigoare;
Corectitudine;
Capacitate de lucru in echipa.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!