ASISTENT DIRECTOR TEHNIC

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de studii de piata pentru materiale;
Tinerea evidentei materialelor, furnizorilor si a preturilor;
Tinerea evidentei documentatiei si a dispozitiilor de santier;
Efectueaza comenzi de materiale-preluare comenzi din santiere, transmiterea comenzilor catre furnizori, urmarirea comenzilor;
Vanzarea de apartamente-prezentarea proiectelor potentialilor clienti, participarea la targuri imobiliare;
Alte probleme curente ale Serviciului tehnic.

CERINTE

Absolventa studii superioare;
Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
Cunostinte bune de operare PC: MS Office(Excel, Word);
Limba Engleza la nivel mediu.
Candidata ideala trebuie sa aiba bune abilitati de comunicare si relationare, sa fie ordonata, constiincioasa, punctuala, sa fie dornica sa invete lucruri noi, sa fie interesata de ceea ce face.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 1500 RON.
Pentru perioada de proba salariul NET va fi cuprins intre 1400-1500 RON.
Program de lucru L-V: 8.00-18.00.
Exista posibilitati de promovare in cadrul companiei.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE CONSTRUCTIILE CIVILE-DEZVOLTATOR DE PROIECTE IMOBILIARE. Locatia companiei este in sector 2, Bucuresti.
Modalitate de inscriere:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79