Asistent Director Tehnic

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera suport directorului tehnic in derularea activitatilor zilnice
-managementul corespondentei
-mentinerea relatiilor cu furnizorii de produse si servicii
-traduceri documentatii
-coordoneaza si ofera suport echipei tehnice in vederea bunei desfasurari a activitatii zilnice
-preluarea apelurilor telefonice, fax, corespondenta
-organizarea aranjamentelor de calatorie pentru directorul general
-alte activitati administrative

CERINTE

-absolvent studii superioare( politehnica/ constructii, etc)
-limba engleza avansat ( scris citit vorbit)
-limba germana nivel mediu
-cunostinte PC: Word , Exel, Internet
-persoana dinamica, bine organizata, sociabila, interesata de domeniul auto.

BENEFICII OFERITE

Pachet competitiv: salariu 500-600 E, bonuri de masa, decontarea transportului, asigurare privata de sanatate, telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!