ASISTENT DIRECTOR PRODUCTIE

GEALAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea procesului de productie, primire oferte, comenzi, verificare facturi, materii prime, piese de schimb, contracte service (urmarirea derularii contractului)
- mentenanta masini + instalatii/ utilaje
- instruire si coordonare personal in subordine, pontaj
- legatura cu firma mama din Germania pe partea tehnologica (procese, administrare productie, utilaje etc)

CERINTE

- studii superioare tehnice
- abilitati si viziune tehnice
- spirit practic + initiativa
- persoana dedicata, dinamica, disponibila pentru program prelungit in situatii de urgenta
- cunostinte lingvistice: cunoasterea limbii germane reprezinta o conditie obligatorie

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- prime de performanta
- dezvoltare profesionala
- desfasurarea activitatii intr-o companie mare si foarte stabila
- schimb de experienta cu firma mama din Germania

Misiunea Gealan Romania este de a-si mentine in continuare pozitia de lider pe piata romaneasca in domeniul profilelor din PVC destinate ferestrelor si usilor si continuarea politicii de expansiune pe pietele externe in stransa legatura cu programele de dezvoltare ale firmei mame de a intari pozitia grupului german GEALAN Fenster Systeme la nivel european.