Asistent Director Productie

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post se va subordona direct Managerului de Productie realizand sarcinile delegate de catre aceste, dintre care mentionam:
- Pregatirea listelor de piese pentru a intra in fabricatie (impartirea pieselor pe categori, calcul materiale estimate necesare, predarea echipelor desemnate a realiza fabricatia);
- Urmarirea si transmiterea informatiilor privind consumul de materii prime si materiale pe fiecare lucrare in parte;
- Intocmirea si transmiterea a raportului zilnic privind situatia fabricatiei.
- Actualizarea si realizarea diverselor situatii solicitate.

CERINTE

- Cunoasterea foarte buna si experienta in lucru cu pachetul MS Office (programul Microsoft Excel reprezinta o cerinta obligatorie).
- Capacitate de lucru in echipa
- Capacitate de concentrare
- Bun spirit organizatoric
- Rezistenta la stres
- Capacitate mare de asimilare
- Prezinta avantaj cunostiintele de IT
- Prezinta avantaj cunostiinte si/sau abilitati tehnice.
- Domiciliu in BUCURESTI sau judetul Ilfov, locul de munca fiind pe soseaua de centura in apropiere de comuna Chitila.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a invata intr-un mediu dinamic
- Pachet salarial atractiv, incluzand o masa calda pe zi
- Mediu de lucru profesional.

Producem tubulatura metalica pentru sisteme de ventialatie si aer conditionat, si distribuim masini, utilaje si echipamente pentru prelucrat tabla subtire.