ASISTENT DIRECTOR NATIONAL LOGISTICA

MEDIPLUS EXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Lucreaza impreuna cu Directorul Logistic si indeplineste diferite sarcini care au legatura cu responsabilitatile acestuia
- Furnizeaza suport administrativ si indeplineste sarcini de secretariat
- Gestioneaza agenda Directorului National Logistic
- Organizeaza sedinte, calatorii de afaceri, intalniri si evenimente, deplasari interne si externe ale Directorului National Logistica
- Pregateste rapoarte, situatii si materiale de prezentare
- Asigura traduceri atat in timpul intalnirilor de afaceri cat si pentru diferite documente interne

CERINTE

- studii superioare;
- bune abilitati de comunicare, planificare si organizare;
- experienta in activitati similare postului;
- abilitati de organizare;
- limba engleza - nivel avansat;
- cunostinte avansate operare Excel, Word, Power Point;

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu de lucru tanar si profesionist.

Mediplus Exim SA este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.