ASISTENT DIRECTOR NATIONAL DE VANZARI

Aline Distribution Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste Rapoarte statistice de vanzari;
- Comunica cu Managerii de Zona si raporteaza activitatea acestora NSM;
- Stabileste si dezvolta relatie in dublu sens cu departamentul de vanzari, in scopul amplificarii schimbului de informatii utile.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Gandire analitica;
- Abilitatea de a culege date si de a intocmi rapoarte în scris;
- Capacitate de autoorganizare, punctualitate;
- Abilitati de a lucra independent;
- Corectitudine, flexibilitate;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Salariu si tichete de masa.

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani avand sediul in Bucuresti si 8 filiale in tara.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.