ASISTENT DIRECTOR MARKETING

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport in desfasurarea tuturor activitatilor din Departamentul Marketing (organizarea evenimentelor, campanii promotionale, conceperea campaniilor publicitare, procesare de date, etc.);
- urmareste desfasurarea activitatilor de marketing pe luna/trimestru respectiv, cu ajutorul coeficientilor definiti de Directorul Marketing;
- realizeaza urmarirea comparativa a eficientei diverselor campanii publicitare/promotionale saptamanale/lunare/trimestriale;
- ofertare/licitatii pentru servicii de service;
- constituie baze de date si raportari.

CERINTE

- minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
- studii superioare (Facultate de Marketing sau Comunicare si PR), studiile masterale constituie un avantaj;
- limba engleza/franceza nivel mediu;
- cunostinte PC: office (Word, Excel, Power Point).

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-un mediu placut si dinamic
- bonuri de masa

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.