Asistent director general - engleza fluent

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluare si redirectionare apeluri telefonice catre persoanele vizate
• Participa la sedinte si tehnoredacteaza concluziile sedintelor
• Organizare protocol (mese festive in-house si rezervari la restaurante)
• Rezervari bilete de avion pe rute externe si interne si rezervari hoteluri
• Aprovizionarea firmei cu consumabile (birotica – papetarie)
• Primeste rapoartele colegilor din diverse departemente, le centralizeaza si le preda Directorului General
• Completeaza diverse situatii si rapoarte.

CERINTE

Experienta pe un post similar – minim 2 ani
Studii superioare
Cursurile de specialitate constituie un avantaj
Limba engleza – fluent (scris si vorbit) – obligatoriu
Cunostinte avansate de utilizare PC (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook)
Capacitate de a lucra cu dead-line-uri si de a selectiona prioritatile
Diplomatie, perseverenta, discretie, atitudine pozitiva
Persoana carismatica cu initiativa, ordonata, comunicativa, receptiva, cu excelente abilitati de comunicare interpersonala, atentie la detalii.
Prezenta fizica placuta.

BENEFICII OFERITE

Grup de firme de renume.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/