ASISTENT DIRECTOR GENERAL

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea si actualizarea unei agende de lucru pentru programarea vizitelor, lucrarilor managerilor;
- urmarirea desfasurarii lucrarilor repartizate si informarea managerilor in cazul in care apar nereguli sau disfunctionalitati;
- distribuirea corespondentei pe departamente, dupa inregistrare;
- redactarea materialelor de corespondenta, a notelor interne, a deciziilor interne, distribuirea si arhivarea acestora, dupa semnarea documentelor;
- preluarea si transmiterea apelurilor telefonice;
- realizarea de traduceri scrise ale diverselor documente destinate corespondentei cu partenerii straini;
- redactarea de rapoarte, referate, informari pe baza documentelor primite sau extrase din arhiva sau de la furnizori si beneficiari;
- inregistrarea facturilor primare in scadentarul de plati;
- realizarea unor situatii statistice specifice domeniului, situatia facturilor emise.

CERINTE

- cunostinte temeinice pachet Office
- cunostinte economice (contabilitate primara)
- limba franceza nivel avansat
- limba engleza nivel avansat - constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- lucrul intr-un mediu tanar si placut si intr-o echipa profesionista

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.