Asistent Director General

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si administrarea agendei zilnice a Directorului General;
Gestioneaza activitatile de secretariat, administrative si cele de protocol;
Asigura evidenta informatiilor vehiculate, inregistrand si arhivand corespondenta (fax, mail, etc.);
Urmareste indeplinirea sarcinilor trasate de Directorul General;
Realizeaza rapoartele cerute de Directorul General.

CERINTE

Studii superioare;
Experienta intr-un post similar minim 1 an;
Cunostinte foarte bune de operare PC-MS Office si Outlook(OBLIGATORIU);
Bune cunostinte de limba engleza;
Disponibilitate pentru program prelungit si capacitatea de a lucra in conditii de stres;
Abilitati de comunicare si relationare, atentie la detalii;
Persoana organizata, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru profesionist.

Una dintre cele mai puternice si dinamice companii farmaceutice din Romania, aflata in plina expansiune.
Pentru posturile vacante din cadrul firmei, puteti aplica pe adresa resurse.umane@helpnet.ro sau pe fax 021 3082634