Asistent Director General

PREMIUM AUTO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

ROL JOB:
Persoana care va ocupa acest post are rolul de interfata intre Directorul General si mediul extern sau intern.

RESPONSABILITATI:
• Urmareste agenda Directorului General
• Transmite integral si in timp util informatiile catre Directorul General
• Inregistreaza corespondenta si gestioneaza difuzarea ei
• Arhiveaza documente, corespondenta, etc;
• Asigura protocolul in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele Directorului General
• Stabileste intalniri, organizeaza activitati si evenimente la cererea Directorului General
• Redacteaza documente si efectueaza traduceri, cand este cazul
• Rezolva probleme administrative care tin de aceasta pozitie
• Indeplineste anumite proiecte stabilite de Directorul General

CERINTE

CERINTE:
• Studii superioare
• Cunostinte IT (MSOffice, MSOutlook,Internet)
• Cunostinte avansate de limba engleza (citit, scris, vorbit)
• Experienta intr-o pozitie similara – minim 6 luni

PROFIL PERSONALITATE:
• Abilitati de comunicare orala si scrisa
• Adaptabilitate si atentie distributiva
• Comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete, etc.)

BENEFICII OFERITE

OFERTA:
Salariu motivant
Bonuri de masa
Telefon

Premium Auto opereaza ca importator oficial al marcilor premium Jaguar & Land Rover in Romania. Ne aflam pe piata din anul 2004 si facem parte din Divizia AutoTiriac.