ASISTENT DIRECTOR GENERAL

FINDERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza analize si rapoarte diverse din ERP la cerere;
- Realizeaza sinteze rapoarte ERP si respecta termenele limita;
- Colaboreaza cu departamentele din cadrul firmei pentru obtinerea informatiilor necesare intocmirii rapoartelor solicitate;
- Efectueaza diverse sarcini trasate de Directorul General (cautari informatii pe Internet, rezervari, contacte diverse etc.)

CERINTE

- Studii superioare finalizate; de preferinta economice
- Cunostinte avansate limba engleza; prezinta avantaj si cunoasterea altei limbi straine;
- Cunostinte avansate operare PC (MS Office, Internet, PowerPoint);
- Prezinta avantaj cunostinte ERP;
- Persoana deschisa, comunicativa, ordonata, cu initiativa, rezistenta la stress;
- Capacitate mare de concentrare si analiza; abilitati de sinteza;
- Dorinta de dezvoltare profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant; bonuri de masa;
- Posibilitatea de a se dezvolta in cadrul unei echipe profesioniste.

DESCRIEREA FIRMEI

FINDERS recruteaza pentru clientul sau DACRIS.

Grupul de firme DACRIS a fost infiintat in 1993 pentru a satisface nevoile clientilor in domeniul papetariei, biroticii si a productiei tipografice. Printr-o politica de expansiune adaptata structurii si cerintelor pietei, in numai 3 ani, grupul a deschis la Bucuresti un important punct de lucru si s-a dezvoltat apoi la nivel national. Reusind sa raspunda solicitarilor clientilor cu promptitudine, Dacris a castigat un loc important in piata.
Dacris este un mediu dinamic, cu angajati bine pregatiti si talentati, cu un nivel profesional ridicat si adaptat cerintelor.

FINDERS furnizeaza servicii complete si integrate de resurse umane.
Noi adaugam valoare prin personalizarea programelor de consultanta, instruire si recrutare - selectie de personal pe care le propunem clientilor. Completam solutia cu oferirea de servicii de administrare personal, managementul securitatii si sanatatii in munca si a situatiilor de urgenta , consultanta legislativa.