ASISTENT DIRECTOR COMERCIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Mentinerea relatiilor cu clientii (conturi locale si internationale, distribuitori, clienti finali etc);
- Asistarea activitatii directorului comercial in vederea negocierii si derularii contractelor;
- Monitorizarea continua de derularii contractelor;
- Preluarea si administrarea corespondentei (fax, e-mail, posta, etc);
- Arhivarea documentelor;
- Urmarirea termenelor.
- Participa la intalniri alaturi de directorul comercial in vederea preluarii activitatii rutiniere zilnice;
- Intocmeste rapoarte periodice cu privire la activitatea desfasurata de departamentul comercial si a fazelor intermediare a desfasurarii contractelor;
- Tehnoredactare documente.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii SUPERIOARE TEHNICE;
- Experienta minim 1 an pe un post similar (departament comercial domeniu tehnic);
- Cunostinte bune MS Office(Word, Excel), Internet;
- Limba Engleza la nivel avansat;
- Permis auto categoria B cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie inteligent, organizat,meticulos, atent la detalii, eficient in activitate, loial.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este 900 EURO.
- Se ofera telefon, prime, bonificatii in functie de implicarea personala in activitatea departamentului.
- Programul de lucru este L-V: 9.00-18.00, disponibilitate pentru program prelungit.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!

MEDIA MARKET: Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI COMERCIALIZARE MATERIALE DE CONSTRUCTII. Locatia companiei este in sector 3, Bucuresti.