ASISTENT DIRECTOR COMERCIAL

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Asistarea Managerului de Vanzari si a echipei de vanzari pentru indeplinirea sarcinilor si realizarea planului de vanzari;
-Mentine evidenta comenzilor clientilor de la receptie pana la livrare;
- Asigurarea tuturor comenzilor clientilor la timp si in cantitatea ceruta de acestia;
- Operarea (tehnoredactarea) tuturor documentelor necesare Departamentului de Vanzari;
- Intocmirea de rapoarte periodice(saptamanale) de activitate(raportarea vanzarilor).

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii superioare ;
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara ;
- Cunostinte bune operare PC: Windows, MsOffice, Excel, Word, Power Point, Outlook;
- Limbi straine: Engleza la nivel mediu, Italiana constituie avantaj.

Candidatul ideal trebuie sa dinamic, intreprinzator, optimist, cu spirit de echipa, capacitate de analiza si organizare, sa posede bune abilitati de comunicare, cu bune abilitati de relationare.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este intre 1200-1440 RON.
- Pentru perioada de proba salariul NET va fi de 1200 RON.
- Se ofera comision de 20% trimestrial, bonuri de masa, transport la si de la locul de munca.
- Program de lucru L-V: 8.30-17.30, cu disponibilitate la program prelungit.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Exista reale posibilitati de promovare.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE ANVELOPE AUTO.
Locatia companiei este in Sector 6 Bucuresti.