ASISTENT DIRECTOR COMERCIAL

Gamabell Exim-reteaua nationala de magazine Meli Melo- Paris

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza si gestioneaza agenda de lucru a Directorului Comercial;
- asigura un flux informational eficient intre Directorul Comercial si echipa de vanzari cat si intre departamentul Comercial si celelalte departamente;
- inregistreaza, arhiveaza si distribuie documente interne sau externe primite prin fax, posta sau curier;
- organizeaza intalniri de lucru, sedinte, etc;
- organizeaza calatoriile de afaceri (rezervari hotel, bilete de avion, etc);
- realizeaza periodic raportari si analize referitoare la activitatea departamentului (situatie vanzari, incasari lunare, centralizator, clasament, promotii, reduceri, etc);
- redactare note interne ( memo-uri);
- suport in activitatile curente ale departamentului Comercial.

CERINTE

- bune abilitati de comunicare, interrelationare si negociere;
- persoana organizata, responsabila, orientata catre rezultate;
- capacitate de analiza, planificare si urmarire a finalizarii mai multor sarcini profesionale;
- cunostinte operare PC(Word, Excel, internet)

BENEFICII OFERITE

- echipa tanara
- mediu de lucru placut
- profesionalism
- salariu pe masura competentelor profesionale

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea nationala de magazine cu capital francez, ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 14 magazine in Bucuresti si 24 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta, Baia-Mare, Ploiesti, Suceava,Rm.Valcea, Arad, Pitesti), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta si leader de piata in domeniul sau.