Asistent Director Comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Primeşte note de comenzi
• Realizează evidenţa portofoliului de comenzi, întocmeşte şi urmăreşte graficele de livrări produse.
• Transmite documentaţia de aprovizionare, cerinţele comenzilor, termenele de livrare şi centralizează informaţiile.
• Transmite situaţia aprovizionării în termen, a eventualelor necorelări şi neconcordanţe, precum şi lipsa de aprovizionare.
• Urmăreşte conformitatea dintre facturi şi preţurile negociate.
• Rezolvă cererile de suplimentare a cantităţilor de produse

CERINTE

• Studii medii sau studii superioare, preferabil în domeniul economic Experienţă minimă într-o poziţie similară sau cursuri de specialitate în domeniul vânzări, logistică.
• Cunostinte PC – MS Office
• Limbi straine: Engleza
• Competenţe în organizare, logistică, evidenţa documentelor;
• Foarte bune abilităţi de comunicare;
• Abilitatea de a culege date şi de a întocmi rapoarte în scris;
• Spirit de ordine şi disciplină;
• Capacitate de autoorganizare, punctualitate;
• Corectitudine, flexibilitate;
• Rezistenţă la efort şi stres.

BENEFICII OFERITE

Perioada de proba 3 luni
Mediu de lucru tanar si dinamic