Asistent Departament Vanzari si Financiar

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizare de evenimente, intalniri, rezervari bilete de avion pentru departamentul de vanzari;
- Organizarea corespondentei, asigurarea fluxului informational in cadrul departamentului de vanzari;
- Realizarea de diverse rapoarte solicitate de management;
- Actualizarea bazei de date si mentinerea relatiei cu furnizorii de servicii pentru departamentul de vanzari;
- Centralizarea cheltuielilor, a facturilor, realizarea de diverse rapoarte pentru departamentul financiar.

CERINTE

- Absolvent(a) de studii superioare - preferabil in domeniul economic;
- Experienta anterioara intr-o pozitie similara in cadrul unui departament de vanzari sau financiar;
- Limba engleza - avansat;
- Cunostinte operare PC - Word, Excel, PowerPoint.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei companii multinationale.

Manpower is reinventing the employment services industry by helping employers and individuals adopt new approaches to the evolving world of work. Manpower calls this approach Contemporary Working.

Contemporary working is about what’s now and what’s next in the world of work. Manpower offers insight and advice that enable clients and candidates to make the right choices and make the most of what’s happening now and what is coming next in the changing world of work.

Manpower operates in 73 countries through its 4400 offices worldwide, serving more than 400 000 clients.
Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.