ASISTENT DEPARTAMENT VANZARI- REPREZENTANTA BRAND AMERICAN

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea interfatei intre clienti, echipa de vanzari si firma
Preluare comenzi de la Dealer Network Manager
Transmiterea de oferte la clienti (posta, fax, e-mail)
Realizarea de baze de date cu clienti potentiali
Preluarea apelurilor telefonice, a corespondentei, mail-urilor
Realizarea rapoartelor
Orice alte activitati care duc la atingerea obiectivelor firmei (profit si cresterea valorii firmei pe piata).

CERINTE

Experienta pe un post similar (Sales Assistant, Sales Support, Dealer Network Assistant)
Persoana capabila sa lucreze in cadrul unei echipe dinamice ce gestioneaza relatiile cu dealeri la nivel national
Abilitati dezvoltate privind lucrul cu programe de tip Office
Abilitatea de a comunica fluent in limba engleza
Dorinta de a construi o cariera pe termen lung bazata pe realizari personale.

BENEFICII OFERITE

Conditii foarte bune de lucru in cadrul unei echipe tinere de profesionisti
Pachet salarial atractiv (salariu fix atractiv – la nivel de companie multinationala, telefon mobil, computer personal)
Acces la activitati educationale/servicii specifice
Posibilitati de evolutie si de construire a unei cariere pe termen lung.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.