Asistent Departament Vanzari

4Tree

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati administrative back office si front office pentru departamentul vanzari
- Activitati contabilitate primara
- Urmareste fluxul de livrari si achizitii

CERINTE

Experienta in domeniul administrativ minim 3 ani
Experienta in munca minim 3 ani
Nivel peste mediu utilizare MS Office: Excel, Word, Power Point, conturi de e-mail
Persoana cu dorinta permanenta de dezvoltare si cunoastere, ce respecta standarde de integritate, etica si profesionalism;
Cunosterea pietei de securitate, sisteme si distributie echipamente de securitate supraveghere video, VMS (Video Management System), control acces, sisteme antifracție și antiincendiu constituie un avantaj
Limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

2500 lei net
bonuri de masa
telefon
laptop
bonusuri negocialbile

4Tree este o companie romaneasca creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.
Misiunea noastra este sa cream parteneriate de lunga durata intre oameni astfel incat acestia sa-si atinga obiectivele.

Sloganul nostru: "Descoperim diamante!"
Specializari:
– Recrutare si selectie personal: Vanzari,Securitate, Management, Alte functii suport;
- Headhunting ;
– Training (Management, Vanzari, Negociere, Comunicare, Recrutare, Securitate)
– Consiliere in cariera;