Asistent Controlor de Gestiune (Servicii Centrale)

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza rapoarte zilnice, saptamanale, lunare pe baza extragerilor din sistemele informatice specifice
Asista si participa la intocmirea diverselor rapoarte comerciale si financiare realizate pentru magazine, Serviciile Centrale, etc
Participa la centralizarea/consolidarea informatiilor comerciale si financiare
Verifica indicatorii comerciali in sistemul informatic si notifica asupra anomaliilor;
Verifica acuratetea informatiilor si asigura corelarea lor cu cele provenite din alte surse
Contribuie la realizarea prezentarilor lunare de rezultat
Participa activ la proiectele transversale unde departamentul din care face parte este actor

CERINTE

Noi suntem Comercianti Indrazneti!
Si tu poti face parte din echipa noastra, daca te regasesti in descrierea candidatului ideal pentru acest job:

Studii superioare absolvite
Cunostinte avansate operare Excel, Access, Power Point
Experienta profesionala: minim 2 ani pe un post similar
Cerinte psihologice: atentie la detalii, corectitudine, rigurozitate, usurinta de a lucra cu cifrele, excelenta capacitate de organizare, o buna comunicare si colaborare in echipa si in transversal, capacitate de adaptare, confidentialitate, integritate, buna capacitate de gestionare a timpului si de respectare a termenelor limita

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Pachet de beneficii atractiv
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in companie
Mediu de lucru placut

Trimite-ne Cv-ul tau! Fii si tu Comerciant Indraznet alaturi de noi!

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.