Asistent Comercial si Marketing

KONTIROM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza legatura intre departamentul de vanzari si cel de productie;
- Transmite si urmareste comenzile catre clienti;
- Pregateste ordinele de incarcare;
- Intocmeste facturile proforme pentru comenzile interne si/sau externe;
- Urmareste ca livrarea comenzilor sa se realizeze la timp.

CERINTE

- studii superioare;
- cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
- cunostinte operare calculator (MS OFFICE; MS EXCEL).

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa;
- Salariu Fix + al 13-lea salariu;
- Transport gratuit;
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala si intr-un mediu de lucru placut si competitiv.

KONTIROM SA a fost infiintata in anul 1998 si este parte a grupului ARCELOR CONSTRUCTION FRANCE. Activitatea principala este comercializarea si productia materialelor metalice pentru constructii, in principal hale industriale usoare, panouri termoizolante cu spuma poliuretanica sau vata minerala pentru constructii si table cutate trapezoidale. In prezent compania are 68 angajati si este in plin proces investitional de extindere - prin achizitionarea unei noi linii de profilare. Printre proiectele de succes amintim Carrefour Militari, Orhideea, Constanta si toate supermarket-urile Bricostore.