Asistent Comercial - Fashion Retail, Mall Baneasa

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de consultanta pentru clientii magazinului;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- Evidenta incasarilor.

CERINTE

- Studii superioare sau medii;
- Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client;
- Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
- Limba engleza nivel conversational;
- Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
- Salariu fix + comisioane din vanzare = pachetul salarial incepe de la 1500 lei net;
- decont transport si bonuri de masa;
- Contract de munca full time, perioada nedeterminata.

Detalii: www.QLT.ro
Tel. 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.