Asistent calitate

Alfredo Fresh SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rol: Acorda asistenta managerului de calitate in ceea ce priveste realizarea controlului calitativ al produselor receptionate si vandute.

Principalele responsabilitati:
Asista la receptia calitativa a produselor;
Preleva probe din produsele receptionate pe care le preda laboratoarelor autorizate in vederea efectuarii analizelor specifice;
Tine evidenta certificatelor de analize eliberate de laboratoarele autorizate;
Intocmeste si transmite departamentelor interesate rapoarte cu privire la calitatea produselor receptionate;
Respecta principiile HACCP;
Monitorizeaza si actualizeaza procedurile HACCP;

CERINTE

Absolvent Facultate Industrie Alimentara/Medicina Veterinara
Constituie un avantaj experienta ca asistent calitate
Constituie un avantaj Cursuri de auditor HACCP
Persoana dinamica si proactiva
Excelenta abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Tichete de masa

Unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate