Junior Broker / Senior Broker

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea modelului de afacere;
Prezentarea beneficiilor oferite de companie;
Efectuarea evaluarilor de risc ale clientilor in vederea intocmirii unei solutii asigurative potrivite;
Verificarea documentatiei si intocmirea chestionarelor de asigurare conform procedurii de lucru;
Pentru cei care isi doresc o cariera manageriala detalii suplimentare se primesc in cadrul interviului.

CERINTE

Aspect profesional-business;
Perseverenta in atingerea obiectivelor,dorinta expresa de avansare in cariera;
Atitudine proactiva si orientare catre client, persoana dinamica, responsabila si organizata;
Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila noi cunostinte;
Existenta unui portofoliu este considerata un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix care se negociaza la interviu;
Realizarea unei cariere in domeniul asigurarilor;
Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;
Mediu de lucru dinamic si profesionist, program flexibil;
Pregatire profesionista prin traininguri specifice inclusiv la institutiile abilitate in domeniu;
Bonusuri directe in functie de indeplinirea planurilor societatii