Asistent Back-Office Junior cu limba italiana si engleza

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie cu renume mondial, care ofera servicii in domeniul financiar si al tehnologiei informatiilor, angajam Asistent Back-Office Junior cu limba italiana si engleza pentru Bucuresti.

Responsabilitati:
-Asigurarea de asistenta si suport in limba italiana, in vederea solutionarii problemelor legate de facturi si documente bancare;
-Comunicarea eficienta in cadrul echipei;
-Utilizarea corespunzatoare a softurilor si instrumentelor specifice companiei.

CERINTE

-Studii superioare in curs sau absolvite;
-Cunoasterea limbii italiene la un nivel avansat;
-Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
-Competente avansate de operare in Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

-Un salariu atractiv si tichete de masa;
-Program de lucru flexibil, luni-vineri, 8ore/zi;
-Acces la o platforma variata de beneficii suplimentare;
-Asigurare medicala privata.

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate