Asistent back-office – Bucuresti

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea comenzilor clienti: status, termene de livrare, termene de plata etc
- Tinerea evidentei ofertelor trimise catre clienti si transmiterea catre management a unui raport lunar cu situatia comenzilor
- Introducerea ofertelor in sistem
- Realizarea prezentarilor de produse pentru clienti
- Urmarirea status-ului lucrarilor aflate in garantie sau post-garantie in coordonare cu project managerul
- Suport in organizarea deplasarilor angajatilor (rezervarea biletelor de avion, cazare etc)

CERINTE

- Studii medii sau superioare finalizate
- Experienta de lucru anterioara de cel putin 1-2 ani in pozitii similare
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational/scris/citit mediu
- Persoana organizata, responsabila, cu initiativa
- Cunostinte operare PC: pachetul Office (Word, Excel, Power Point)

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.